kariera.ecol.com.pl

portal rekrutacyjny Ecol Sp. z o.o.

Ecol - stabilne zatrudnienie, na jasnych warunkach

Szczegóły oferty

Stanowisko Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy Rybnik
Status Aktywne

Proponowane stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży

Chcesz zmienić pracę na lepszą? Aplikuj i wznieś swą karierę na wyższy poziom!

W naszej firmie już pierwszego dnia poczujesz się jak u siebie, ponieważ kierownik krok po kroku wprowadzi Cię w Twoje obowiązki, a doświadczeni koledzy przekażą Ci przydatne wskazówki.

Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na wyzwania standardów przemysłu 4.0 oraz wdrażanie nowych technologii. Działamy od blisko 30 lat realizując nasze usługi w strategicznych punktach Polski. Zatrudniamy ponad 350 pracowników. Pragniemy ciągle rozwijać swoją ofertę produktów i usług, aby stać się widocznym liderem sektora usług dla przemysłu. Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników.

Zakres obowiązków:

·         sprzedaż usług serwisu chemicznego i utrzymania ruchu,

·         wyjazdy handlowe oraz wizje lokalne,

·         prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi,

·         prezentacja oferty produktowej oraz przygotowywanie ofert dla klientów,

·         negocjowanie warunków zawieranych transakcji,

·         analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji,

·         dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami,

·         prowadzenie działań zmierzających do pozyskiwania nowych klientów,

·         sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy,

·         współpraca z poszczególnymi komórkami firmy.

Nasze oczekiwania:

·         wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: energetyka, chemia),

·         znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

·         praktyczna znajomość technik sprzedaży,

·         umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji,

·         doświadczenie w pracy zespołowej,

·         dyspozycyjność,

·         konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,

·         wysoka komunikatywność,

·         zdolności negocjacyjne i perswazyjne,

·         zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

·         sumienność,

·         dobra organizacja pracy.

·         prawo jazdy kategorii B.

 Za co polubisz nową pracę:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników,
  • opiekuna stażu i pełne szkolenie wdrożeniowe,
  • otrzymasz narzędzia do wykonania swoich obowiązków samochód służbowy, laptop i telefon,
  • możliwość awansu,
  • szkolenia branżowe w ciągu roku.

Benefity, które docenisz:

  • program poleceń pracowniczych,
  • prywatna opieka medyczna realizowana przez PZU

Pakiet medyczny obejmuje m.in. darmowe korzystanie z: profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych szczepień przeciwko grypie sezonowej. Skorzystanie z wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów.

  • ubezpieczenie NNW finansowane przez pracodawcę oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,
  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,
  • karta MultiSport,
  • świadczenia ujęte w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki oraz wyprawka szkolna, Mikołajki, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Prześlij nam swoją aplikację.

Back to top