kariera.ecol.com.pl

portal rekrutacyjny Ecol Sp. z o.o.

Ecol - stabilne zatrudnienie, na jasnych warunkach

Szczegóły oferty

Stanowisko Płatny staż w Dziale Kadr i Płac
Miejsce pracy Rybnik
Status Aktywne

Proponowane stanowisko

Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na wyzwania standardów przemysłu 4.0 oraz wdrażanie nowych technologii. Działamy od blisko 30 lat realizując nasze usługi w strategicznych punktach Polski. Zatrudniamy ponad 330 pracowników. Pragniemy ciągle rozwijać swoją ofertę produktów i usług, aby stać się widocznym liderem sektora usług dla przemysłu. Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników.

Płatny staż w Dziale Kadr i Płac

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie, kompletowanie i porządkowanie dokumentów kadrowych oraz ich archiwizacja,
  • kontrola aktualności dokumentów pracowniczych,
  • pomoc w przygotowywaniu umów, wprowadzanie danych do systemu,
  • bieżąca pomoc w administracji HR.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie,
  • znajomość programów MS Office - Word, Excel,
  • dyskrecja,
  • łatwość przyswajania wiedzy i chęć uczenia się,
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • Płatny, 3-miesięczny staż.
  • Doświadczenie  - gwarantujemy, że na 3-miesięcznym stażu zdobędziesz cenną praktykę z zakresu administracji personalnej (u nas nie będziesz parzyć kawy).
  • Wiedzę - dowiesz się, jak wygląda praca w dziale wewnętrznym HR w dużej firmie.
  • Opiekę i życzliwe wsparcie koleżanek z zespołu.
  • Kartę Multisport.
Back to top