kariera.ecol.com.pl

portal rekrutacyjny Ecol Sp. z o.o.

Ecol - stabilne zatrudnienie, na jasnych warunkach

Szczegóły oferty

Stanowisko Elektromechanik
Miejsce pracy Rybnik
Status Aktywne

Proponowane stanowisko

Najważniejsze zadania:

·         wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń w zakresie napraw elektryki, elektroniki, automatyki i mechaniki,

·         wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem,

·         wymiana części zamiennych, prawidłowe ewidencjonowanie poboru części oraz zgłaszanie braków w wymaganych zapasach.

Nasze oczekiwania:

·         wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: mechaniczny/elektryczny/elektromechaniczny/elektrotechnik/mechanik,

·         mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku z możliwością przyuczenia,

·         znajomość systemów: mile widziane Auto CAD,

·         Wiedza specjalistyczna: mile widziana wiedza z zakresu hydrauliki, pneumatyki,

·         prawo jazdy kat. B,

·         zdolność podejmowania samodzielnych decyzji,

·         znajomość czytania rysunku technicznego,

·         mile widziane uprawnienia energetyczne kat. EG 1, EG 2, EG 3,

·         mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • interesującą i odpowiedzialną pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,
  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,
  • kartę MultiSport,
  • pakiet socjalny:
    - dla pracowników premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki,
    - dla dzieci pracowników wyprawka szkolna, mikołajki, dofinansowanie do wypoczynku.
Back to top