kariera.ecol.com.pl

portal rekrutacyjny Ecol Sp. z o.o.

Ecol - stabilne zatrudnienie, na jasnych warunkach

Szczegóły oferty

Stanowisko Specjalista Techniczny Serwisu Smarowniczego/ Reliability engineer
Miejsce pracy Płock/Włocławek
Status Aktywne

Proponowane stanowisko

Najważniejsze zadania:

·         bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności,

·         rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych,

·         analiza przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych,

·         planowanie konserwacji, przeglądów maszyn i urządzeń,

·         współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie remontu serwisowanego parku maszynowego,

·         współpraca z dostawcami w czasie uruchamiania i odbioru maszyn i urządzeń,

·         inicjowanie rozwiązań poprawiających niezawodność pracy urządzeń,

·         inicjowanie usprawnień procesu produkcji, udział w realizacji projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych;
- planowanie zakupu środków smarnych i części zamiennych;
- zarządzanie dokumentacją techniczną;
- szkolenie pracowników w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za prace związane z instalacją, utrzymaniem ruchu, okresowe przeglądy oraz serwis maszyn,
  • opracowywanie założeń techniczno-organizacyjnych dla projektów,
  • przygotowywanie programów szkoleniowych i prowadzenie wykładów z tematyki smarowniczej,
  • sporządzanie raportów, zapotrzebowań, planów inwestycyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, chemia, energetyka i pokrewne,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakładach produkcyjnych przy maszynach i urządzeniach wirujących (mile widziane doświadczenie w służbach utrzymaniu ruchu),
  • umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego,
  • umiejętność podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość i obsługa pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • interesująca i odpowiedzialna praca,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,
  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,
  • kartę MultiSport,
  • pakiet socjalny:
    - dla pracowników premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki,
    - dla dzieci pracowników wyprawka szkolna, mikołajki, dofinansowanie do wypoczynku.

Back to top